For Arch za dveřmi

Přijďte se podívat na nejnavštěvovanější stavební veletrh v České republice, který má zároveň nejdelší tradici. Od 18. do 22. září, tedy od úterý do soboty, můžete v pražských Letňanech navštívit FOR ARCH. Bude pro vás otevřen vždy od 10 do 18 hodin, v sobotu pak jen do 16 hodin.

Letos to bude již 23.ročník mezinárodního stavebního veletrhu. Zameření letošního veletrhu se bude týkat zejména nízkonákladového bydlení a stavení, které je čím dál tím víc aktuálním tématem. Budoucnost klade na stále větší důraz na úsporu energií.

Na veletrhu ale uvidíte i mnohem širší spektrum oborů a podoborů. Najdete zde obory zabývající se designem, architektonickou činností, stavebními materiály, rodinnými domy, ale i administrativními domy, konstrukcí staveb, okny, podlahamy, střechami, nábytkem nebo dveřmi a vraty nebo úpravou vody a jejím změkčením.

Na akci kromě firem, které se zabývají výrobou nebo prodejem materiálů apod. najdete pochopitelně i investory, dodavatele nebo třeba developery. Minulý rok zde bylo skoro 800 vystavovatelů, což svědčí o velkém zájmu.

Celý veletrh budou tradičně provázet také vzdělávací akce, semináře nebo tiskovky. bohatý bude také doprovodný program.

Podrobné info najdete na www.forarch.cz

 

Komentáře