Praha 3 láká na nabídku nových bytů

Chcete bydlet v hlavním městě, konkrétně v lokalitě Prahy 3? Přesněji potom v oblasti Horního Žižkova? Pokud ano, máte možnost. To proto, že vás jistě zaujme developerský projekt nesoucí jednoduchý název byty Na Vackově. Co může nabídnout? Celkem se bude jednat o 5 jednotlivých objektů, které mají vyrůst v oblasti, které se bude táhnout podél ulice Malešická. Ta se tak může stát v budoucnu novou adresou pro toho, kdo hledá kvalitní bydlení na úrovni, a to i v dobré lokalitě.

Projekt přinášející bydlení pro mnoho obyvatel

Velkou zajímavostí daného projektu je rozhodně to, že není nijak malý. To potvrzuje i plánovaná nabídka bytů, které budou zájemcům k dispozici. Těch bude celkem 34, čímž tento projekt řadíme spíše do skupiny těch větších. A nepůjde jenom o byty. Prostory budou rozděleny do tří kategorií:

  • Standardní byty
  • Nebytové prostory
  • Ateliéry

Bydlení v revitalizované lokalitě

Žižkov je jednou z neznámějších čtvrtí v Praze a nutno říci, že poslední dobou jsou s ním spojeny nemalé investice. Tím chceme říci, že tyto nové byty Praha 3 jsou situované v lokalitě širšího pražského centra, která navíc patří do oblastí, které procházejí významnou revitalizací. Díky tomu se za pár let z této oblasti stane moderní centrum jak s rezidenční, tak i obchodní čtvrtí, kde budou mít všichni obyvatelé mnoho věcí doslova u nosu.

Nabídka bytů je široká

Zajímáte se také o to, zda budou v nabídce byty, které by vám vyhovovaly? Starosti můžete hodit za hlavu. Jak ukazuje rozsáhlá nabídka dispozic, na své si přijdou jak jednotlivci, tak i velké rodiny. Vše začíná dispozicemi 1+kk a končí nabídkou, která zahrnuje byty o velikosti 5+kk. Opomenout samozřejmě nelze ani to, že jsou určené i tomu, kdo se rozhodne financovat byt v Praze pomocí hypotéky. V tomto je zájemcům nabídnuta možnost využít zvýhodněných podmínek, které rozhodně přijdou vhod každému.