Investovat do foukané izolace se vyplatí!

V dnešní době přemýšlí jak ušetřit téměř většina domácností. Jedním z výdajů, který zatěžuje rozpočet rodin je ve velké míře náklad za energie, uvádí se, že až 75% nákladů jde na vytápění. Zde je tedy na místě si položit otázku, jak tuto položku zatěžující rodinný rozpočet snížit. Pokud máte ve vlastnictví dům, který lze izolovat, jste to právě vy, kteří můžete ušetřit.

Novou moderní metodou je foukaná minerální tepelná izolace, která se aplikuje na místa, kde z domácnosti nebo jiného daného místa uniká nejvíce tepla. Díky tomu, tak lze dosáhnout úspory až 30% nákladů pomocí foukané izolace. Návratnost vynaložených finančních prostředků lze očekávat kolem 5 let. Jedná se tedy o jedno z nejlevnějších, nejefektivnějších a nejjednodušších řešení zateplení domu.

Výhody foukané izolace

Výhodou foukané izolace je její síla a kvalita, ze které je izolace složena. Izolace přináší také zvýšený tepelný komfort a snížený hluk. Je odolná proti vnějším vlivům, a to zejména proti škůdcům, plísním a hnilobě. S maximální přesností vytvoří ucelenou vrstvu a vyplní tak každou skulinku a tím tak zabrání tvorbě tepelných mostů

Metodou foukané izolace se zabývá společnost izotom.cz, a to konkrétně tepelnou izolací domů a jiných průmyslových i nebytových staveb pomocí foukané izolace. Na izolaci je poskytována záruka nadstandardní, a to po dobu 60 měsíců. Zaměstnanci firmy zákazníkům vyhotoví i nezávaznou nabídku a poskytnou bezplatnou konzultaci. Samozřejmostí je také doprava na místo zateplení zdarma.