6 tipů na skvělou zahradní párty

Rozhodli jste se, že využijete svou zahradu a uspořádáte pro přátele skvělou párty? Pak se vám bude hodit několik praktických tipů. Zorganizovat akci tak, aby byla nezapomenutelná v tom dobrém slova smyslu, není snadné. Budete-li však dodržovat následující doporučení, určitě se vám to podaří!

1. Dejte si záležet na pozvánkách

Zvací proces nepodceňujte a na atraktivních pozvánkách nezapomeňte uvést přesné informace. Pozvěte o třetinu více hostů, než kolik jich na párty chcete – budete mít jistotu, že dorazí dostatek lidí. Snažte se o co nejméně změn – více přesunů termínů vede k méně početné účasti.

2. Tematická párty je vždy skvělá

Bojíte-li se, že během události zavládne nuda, uspořádejte párty v kostýmech. Vyberte atraktivní téma a nezapomeňte se o tom zmínit v pozvánce.

3. Hosté nesmí být na suchu ani hladovět

Chovejte se jako hostitel a nabídněte hostům drink hned po příchodu. Stoly by se měly prohýbat pod množstvím dobrého jídla – klidně i jednoduchého.

dumastavba.aquasoftener.cz_azrent_cz_01

Co se týče alkoholických nápojů, ideální jsou slabší drinky. Hosté se po nich neopijí příliš rychle. Naopak se snažte vyhnout tvrdému alkoholu a levnému pivu – obojí chutná hrozně.

4. Seznamte hosty a starejte se o zábavu

Dostaví-li se na party hosté, kteří se vzájemně neznají, přestavte je a začínejte konverzaci. Třeba stylem „víte o tom, že oba máte děti ve stejném věku?“. Vyzařujte šťastným dojmem, bavte se a inspirujte ostatní.

5. Na party nesmí být ticho

Alfou a omegou každé zahradní party je hudba. Měli byste se trefit do vkusu zúčastněných, což někdy není dost možné. Pokud však hudbu přizpůsobíte atmosféře a nebudete měnit hudební styly po každé písničce, nikdo nebude nadávat.

dumastavba.aquasoftener.cz_azrent_cz_02

6. Nenechte se zaskočit počasím

Poslední bod souvisí s vrtkavým počasím. Postavte na zahradu párty stany a budete mít jistotu, že prudký liják nespláchne menu ani účesy vašich přátel. Využijete-li je pouze jednorázově, pak vás vyjde podstatně levněji pronájem párty stanů.