Svérázný projekt Na Vackově jde do polovičního finále! Volné byty ještě jsou!

Projekt Na Vackově, v rámci kterého vznikne celkem 331bytových jednotek v jedné z nejpopulárnějších pražských čtvrtí, má před polovičním finále! Noví rezidenti se budou moci nastěhovat již na konci února 2017, další si budou muset ještě chvíli počkat. Co se podařilo a kolik volných bytů ještě zbývá? Zláká vidina moderního bydlení v srdci Prahy i vás?

Dvě největší lákadla: Lokalita a provedení

Projekt rezidence Na Vackově je ukázkou, že se při plánování výstavby nových bytů vyplatí vsadit na místo, o které mají budoucí obyvatelé hlavního města velký zájem. Společnost Metrostav Development a.s. byla trpělivá a vyplatilo se. Díky tomu mohla získat pozemky na území populárního Žižkova a pustit se do realizace jedinečného projektu.

dumastavba.aquasoftener.cz_navackove_cz_01

Nové budovy, které nabídnou moderní byty, se staví v ulici Olgy Havlové. Už více než polovina plánu je splněna. Celkem v místě vyroste 5 budov, 3 z nich jsou již kompletní, mají čísla popisná a rezidenti dostanou klíče od svých domovů již na konci února 2017.

dumastavba.aquasoftener.cz_navackove_cz_02

Zbývající dva objekty se staví a hotovo bude v průběhu roku 2017. Metrostav Development a.s. spolupracovala na podobě bytů s MS Architekti. Společně se jim podařilo navrhnout a postavit byty s moderní koncepcí vnitřních prostor, jsou vzdušné a světlé. I to je pro budoucí majitele velkým lákadlem. K prodeji jsou nové byty na Praze 3 o dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejvíce je bytů 3+kk, které jsou vhodně především pro rodiny s dětmi.

dumastavba.aquasoftener.cz_navackove_cz_03

Rychlost se vyplácí!

Velký zájem zaznamenaly nové byty v Praze ještě ve fázi, kdy byly pouze na papíře. Byty v budově A a B se kompletně prodaly během několika týdnů. Několik bytů však stále v prodeji zůstává. Jejich seznam najdete na byty.navackove.cz. Vyplatí se jednat rychle. Nejdříve ze všeho si ale zjistěte, jestli na byt budete mít finanční prostředky. Nevíte, kolik vám v bance půjčí? Při výpočtu hypotéky pomůže tato kalkulačka.