Zvládněte letní horka s grácií

Léto s sebou sice přináší skvělé počasí pro cestování, setkání s přáteli, grilování a delší pobyty venku. Toto období s sebou ale také nese mnohdy nesnesitelná horka a rtuť teploměru stoupající vysoko nad 30° C. V takovém případě je ideální volbou jakékoliv zchlazení.

Léto

Možnosti, jak se v horku osvěžit

Proč se v létě zbytečně potit, když se můžete příjemně zchladit? Možností, jak se v horku osvěžit, je spousta. Můžete si zaplavat v bazénu, dát si doma sprchu, dopřát si ledově vychlazený drink nebo se osvěžit pod zahradní sprchou. Tyto možnosti ovšem zaberou jen na chvíli anebo zrovna nejsou k dispozici. Nemluvě i o velké spotřebě vody v případě sprchování. Skvělým řešením, při kterém se spotřebuje minimum vody, je jemná mlha z rozstřikované vody.

Vodní mlha jako příjemné osvěžení

Mlhovací tryska dokáže ochladit okolní vzduch až o 12° C. A to už je v parném letním dni opravdu znát. Zvládněte letní vedra s grácií díky skvělému doplňku, který si na vaší zahradě či terase v letní sezóně určitě najde využití. Vodní mlha a její mlhovací trysky je inovativním řešením v oblasti letního osvěžení, a i vy si ji velice rychle oblíbíte. Dopřejte si i vy toto okamžité ochlazení a netrpte zbytečně v nepříjemném parnu. Díky tomuto osvěžujícímu doplňku si můžete dopřát posezení na zahradě nebo na terase, i když venku panují tropické teploty. Užijte si léto venku bez pocení a návalů horka. Zažijte okamžité svlažení na příjemnou teplotu a vychutnejte si třeba odpolední kávu. Mlhu lze libovolně nainstalovat kolem posezení, na pergolu nebo je možné třeba využít i ventilátor, který mlhu rozprašuje.

Trysky

Jednoduché a praktické využití na zahradě i v restauraci a v průmyslu

A kde všude lze vodní mlhu vypouštěnou mlhovacími tryskami využít? Toto řešení je vhodné nejenom do zahrady či na balkon a terasu, ale perfektně se hodí také do restaurací, kaváren nebo i do průmyslu. Poskytuje okamžité osvěžení přímo u vás doma, hostům a také zaměstnancům. Skvělou volbou je také na zahrady mateřských školek, kde poslouží k zábavnému zchlazení dětí v parných dnech. Svoje využití si mlhovací trysky najdou i na letních festivalech a dalších venkovních kulturních akcích. Navíc je jemná vodní mlha na tělo velmi příjemná a přináší tak okamžité osvěžení a ochlazení okolního vzduchu. Horko tak je mnohem snesitelnější. Ale nebojte mokří rozhodně díky speciálním tryskám nebudete. Vodní mlha, která je rozprašována z trysek se totiž okamžitě odpaří, takže kalužím vody, mokrým stolům nebo přístrojům se stoprocentně vyhnete.

Jemné mlhovací trysky jako řešení pro snížení či zvýšení stupně vlhkosti

Vodní mlha je k dostání s různými typy trysek podle aktuální potřeby. Jak již bylo zmíněno tak v případech, kdy není žádoucí navlhnutí stolu, potravin a nápojů na něm či samotných hostů nebo pracovníků, jsou ideální volbou jemné mlhovací trysky, které mají nízký stupeň vlhkosti, ale i přesto dokáží pocitově výrazně ochladit okolní vzduch a člověka a vzduch osvěžit. Je však možné aplikovat i hrubší trysky, které mají znatelně hustší mlhu a ty jsou více využívané pro průmyslové aplikace například ke zvýšení vlhkosti v prostoru nebo pro snížení prašnosti v dané oblasti. Ať už se jedná o jemné či hrubé trysky, tak obě varianty dosahují výrazně nízké spotřeby vody.