Vydělávejte si prostřednictvím svých nevyužívaných bytových prostor

Mnoho lidí dnes profituje díky poskytování noclehů, dlouhodobých pronájmů, či prodejem nemovitostí. Pokud tedy máte nějaké prostory, které nevyužíváte, byla by škoda se k této skupině lidí jednoduchým způsobem nepřipojit.

Pokud můžete nabídnout byt v Praze, stávají se pro vás starosti spojené s touto problematikou výrazně únosnější. O bydlení v Praze je totiž neustálý zájem a určitě se vám nestane, že na kupce nebo nájemníka budete čekat třeba rok. Lidé prostě potřebují bydlet nebo někde přespat, takže se toho nebojte využít.

Jak vydělat pomocí svého bytu co nejvíc peněz?

Pokud vás zajímá zejména tahle otázka, rozhodně se vyplatí vsadit na krátkodobý pronájem vašeho bytu. Prodej by vám sice zajistil slušnou částku a chvilkové uspokojení, nicméně je pro většinu lidí výhodnější stálý přísun peněz, místo jednorázové záplaty rozpočtu. A ve výši možných výnosů v souboji pronájmů vyhrává na plné čáře ten krátkodobý.

Hlavní výhody spojené s krátkodobým pronájmem:

  • Maximalizace měsíčních příjmů spojených s užíváním bytu o 20 až 50 %
  • režie v rukou spolehlivé a seriózní společnosti
  • minimum vašeho vlastního přičinění

Z dostupných údajů vyplývá, že krátkodobým pronájmem vašeho bytu si vyděláte v průměru o 20 až 50 % více, než běžným dlouhodobým pronájmem. A to se už prostě vyplatí.

Navíc můžete počítat s profesionálním přístupem z hlediska režie celého procesu, který zajišťuje správa krátkodobého pronájmu, takže se nemusíte strachovat se do daných úkonů pustit. A začít vydělávat.

Tato služba vám kromě opravdu znatelných výnosů zajistí i maximální servis, takže se objem vaší práce spojené s pronájmem rovná téměř nule. Péče o byt zahrnuje jak úklid, tak kvalitní nafocení prostor pro potřeby obchodu a komunikaci s budoucími hosty nevyjímaje.

Proto neváhejte a prohlédněte si ceny za správu krátkodobého pronájmu ještě dnes, abyste v nejbližší době mohli začít profitovat.