Vily Chuchle – designové bydlení v lukrativní lokalitě

Najít to správné místo. Vybrat to nejlepší ze současného designu. Mít domov, o kterém jste vždycky snili. Nehledejte, už jste nejlepší místo v Praze našli. Je ve Velké Chuchli na Praze 5. A v rámci developerského projektu Vily Chuchle nabízí zajímavé bydlení na okraji metropole. V zeleném prostředí v blízkosti dostihového závodiště se nachází na tři desítky moderních a luxusních vil, které poskytují maximálně komfortní bydlení se zachováním soukromí.

Vily pro náročné

Pod taktovkou renomovaného ateliéru A69 – architekti vzniká jedinečný vilový projekt, jehož součástí se můžete stát i vy. V atraktivní lokalitě Prahy 5 s perfektní dopravní dostupností a v blízkosti chuchelského dostihového závodiště si můžete pořídit bydlení podle svých představ. A buďte nároční, protože vily mají moderní design, vynikají kvalitou provedení i vysokým standardem vybavení. U většiny vil v Praze musíte přistoupit na kompromis v mnoha ohledech, tyto naopak splňují vše, co si můžete přát.

Bydlení v metropoli s dostatkem soukromí

V současné nabídce vil na prodej v Praze se nenachází žádné, které by byly tak spjaté s přírodou jako ty ve Velké Chuchli. Nachází se na severovýchodním svahu a nabízejí překrásný výhled na celou Prahu. Současně nabízejí dostatek soukromí v podobě velké zahrady, kterou ohraničuje pletivový plot s habrovými keři směrem do ulice. Mimo to je v blízkém okolí možnost utéct do zeleně Chuchelského háje nebo si zasportovat v parku Homolka.

Výjimečný domov pro vaši rodinu

Perfektní dostupnost, soukromí, blízkost zeleně, navíc velmi zdařilá architektura a moderní vybavení, vaše rodina zde najde to pravé bydlení. Vily Chuchle jsou určeny pro menší i větší rodiny a nabízí jedno nebo vícegenerační bydlení, na výběr jsou dispozice od 4+kk po 7+kk & 1+kk s užitnou plochou 184 až 346 m². Většina vil navíc disponuje terasou o rozměrech 24 až 41 m², samozřejmostí je garážové stání. Vily jsou patrové, nabízejí překrásný výhled, ale současně soukromí v rámci delikátního řešení diskrétních zón vůči ostatním vilám v zástavbě nově vzniklé čtvrti.