Top 3 připravované developerské projekty v Praze!

Praha v současné době patří mezi nejrychleji se rozrůstající světové metropole. Velkou zásluhu na tom mají především developerské společnosti, které se svými projekty snaží uspokojit narůstající poptávku po moderním bydlení. Na území hlavního města rostou nové bytové komplexy, které ji přetváří k nepoznání. Některé jsou velmi odvážné a zaslouží si více pozornosti. Představujeme vám 3 nejzajímavější!

Rohan city mění Prahu 8

Mezi top 4 patří odvážný projekt Rohan city. Jedinečný je umístěním i vzhledem. V rámci projektu má vzniknout moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum o celkové rozloze 202 000 m2 a to na území v blízkosti břehu Vltavy – u Zeleného ostrova. Cílem projektantů je, aby nabídli budoucím rezidentům bydlení v extra moderním stylu na úchvatném místě, ve kterém budou mít k dispozici zeleň a klid i těsné spojení s velkoměstem.

01

Rezidence Hřebenky Z – komorní a úchvatné

Nikoliv velikostí ale provedením nad ostatními projekty vyniká ten s názvem Rezidence Hřebenky Z. Na pražském Smíchově díky němu vznikne unikátní bytový komplex s 20 byty. K dispozici budou byty o dispozicích 2 + kk i ultra luxusní penthouse o rozloze 367 m2 čisté podlahové plochy! Pozor – ceny nových bytů v Praze v tomto projektu budou poměrně nízké.

Rezidence Hřebenky

V zámeckém stylu

Dalším unikátem je projekt Zámecký Dvůr, který vznikne v areálu zámeckého dvora u Vinořského zámku v Praze 9. Svým provedením opět potěší ty nejnáročnější. Všichni se mohou těšit na velké byty s  moderně řešenými dispozicemi s terasami či balkony, podzemní garáže a třeba i restauraci s bowlingovými drahami a okouzlující okolní přírodu.

03

Za všemi těmito projekty stojí významná developerská společnost Sekyra Group, a.s. Vše o její činnosti a přehled developerských projektů najdete na oficiálních stránkách www.sekyragroup.cz.

Pozor – pokud se chystáte nemovitost v Praze koupit, na nic nečekejte. Začínají se totiž stát fronty! Více o tomto novém fenoménu najdete zde.