Představujeme developerský projekt NA VACKOVĚ

Developerské společnosti se snaží předhánět, z čehož mohou těžit všichni, kdo hledají nové bydlení. Nejvíce nových projektů vzniká v současné době v Praze. Jedním z nich je právě projekt NA VACKOVĚ, který vzniká nikoliv na okraji, ale téměř v centru Prahy, a proto si zaslouží větší pozornost. Zajímat by měl zejména ty, kdo touží po bydlení v hlavním městě ve znamení nejvyššího komfortu a současně ve spojení s centrem i přírodou. Pokud patříte do této skupiny, čtěte dále. NA VACKOVĚ se může stát i vaším novým domovem.

Světlé a vzdušné byty v několika variantách

Nové byty na Žižkově staví developerská společnost Metrostav Development a.s. a na projektu spolupracuje se společností MS Architekti, které má na starost vnitřní uspořádání bytů. Velmi příjemné je, že se společnosti MS Architekti podařilo uspořádat byty tak, aby byly maximálně prostorné a co nejvíce využívaly denní světlo. Další výhodou jsou zahrádky, které jsou u přízemních bytů a lodžie či balkony, kterými budou disponovat byty ve vyšších patrech.

NA Vackově

V rámci projektu NA VACKOVĚ vznikne celkem 202 bytů:

  • 85 malých bytů 1+kk, které jsou určeny pro jednotlivce či mladé páry
  • 26 bytů o dispozicích 2+kk
  • 81 bytů o velikosti 3+kk, které ocení i vícečlenné rodiny
  • 10 luxusních bytů 4+kk

Projekt tak nabídne komfortní bydlení v Praze pro každého.

NA Vackově

Okolí má co nabídnout

Velkou výhodou projektu je i jeho okolí. Je to odsud kousek do centra, k obchodům, restauracím, k lékaři, do školek i škol a také do přírody. Potěší hlavně blízkost parků na Balkáně a Židovské pece.

TIP: Tyto nové moderní byty v Praze jsou výhodné i jako investice do budoucna. Lokalita Žižkov patří k nejžádanějším vůbec a vzhledem k tomu, že zde vzniknou i další projekty, lze předpokládat, že zájem o bydlení zde jistě poroste.

Jestliže vás projekt zaujal, začněte jednat. Jeho dokončení je naplánováno na konec roku 2016. Zajistěte si hypotéku a otevřete si cestu k dokonalému bydlení.