Oblíbený projekt Britská čtvrť developera FINEP roste IX. etapou!

Jen jeden projekt se může pochlubit rekordní oblíbeností, která jeho realizátory přiměla k tomu, aby ho dále rozšiřovali. Jedná se o projekt Britská čtvrť, který v současné době prochází již devátou etapou výstavby. Čím je projekt výjimečný a proč byste o nový byt zde měli mít zájem i vy?

Atraktivní prostředí

První konkurenční výhodou projektu je lokalita. Novostavby v Praze se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit – na Praze 5. Místo nabízí klid přírody a současně skvělou dopravní obslužnost, která je zárukou, že se do centra města i na výpadovky dostanete za několik minut. Na metro je to od nových budov jen 1 minuta chůze! V místě se nachází bohaté možnosti pro sportovní vyžití, obchody, restaurace, zdravotnická zařízení a nechybí ani školy a školky.

dumastavba.aquasoftener.cz_finep_cz_01

Nízké ceny!

Nové byty Praha 5 v rámci projektu Britská čtvrť staví developerská společnost Finep, která je známá nejen precizností, ale i nízkými cenami. Nové byty se dají sehnat za atraktivní ceny a v nabídce jsou dokonce i byty družstevní. Devátá etapa projektu nabídne celkem 119 moderních bytů. Na své si přijdou všichni, protože jsou v nabídce 1+kk (32 m2) až po 4+kk (107 m2). Na všechny nové byty je poskytována záruka 3 roky. Budovy budou mít bezbariérový přístup a zajištěno je i bezpečné parkování. Rezidenti budou moci využívat garáž nebo venkovní parkovací stání.

dumastavba.aquasoftener.cz_finep_cz_02

Není na co čekat!

Prodej bytů v Praze byl již zahájen. Zájem je obrovský, developer hlásí již jen 59 volných bytů. Jestliže nechcete šanci na koupi nového bytu propásnout, začněte co možná nejdříve jednat. Vaše první kroky by ale měly směřovat do banky. Musíte vědět, kolik vám banka půjčí a až poté posoudit, který byt je pro vás dostupný. Několik rad, jak při vyřizování hypotečního úvěru postupovat, najdete v tomto článku. Finanční poradenství nabízí i společnost Finep.