Nevíte si rady jak na opotřebovaný koberec?

Je ve vaší domácnosti hlavním druhem podlahové krytiny koberec a máte rádi jeho elegantní design, příjemnou strukturu při došlápnutí a rozhodně byste jej neměnili za jinou podlahu? Trápí vás ale fakt, že i přes velkou péči pravidelným vysáváním a ošetřováním koberec působí stále více opotřebeným dojmem? Jestliže na vyčištění koberce nestačíte sami, ještě to neznamená, že byste měli kupovat koberec nový. Zkuste nechat svěřit jeho vyčištění profesionálům!

Zkušenosti v oboru a profesionální technika zajistí skvělé výsledky

Profesionální firmy v oblasti úklidu domácností mohou se zašpiněnými a opotřebovanými koberci udělat doslova divy, které byste vlastními silami dokázali jen těžko. Disponují totiž profesionální čistící technikou. Ta se od běžných domácích vysavačů liší v mnoha směrech a je schopná dosahovat mnohem lepších výsledků. A velmi důležité jsou i zkušenosti. Každý koberec je totiž jiný a na čištění má odlišné požadavky. Právě zkušenosti a znalosti profesionálů pomohou určit nejvhodnější technologii čištění pro daný druh koberce, aby výsledek byl co nejlepší. Jaké jsou druhy koberců, se můžete podívat ZDE.

dumastavba.aquasoftener.cz_uklid-plecity_cz_01

Příklad specializované firmy

Jak by měla vypadat specializovaná firma na úklid domácností a čištění koberců? Příkladem takové firmy může být Úklidové služby David Plecitý. Tato společnost je zaměřená na úklid domácností a firem a na trhu působí již 20 let. Zkušenosti tedy má velmi bohaté. Nabízí čištění koberců Praha 4, ale i v dalších městech ČR, a také komplexní úklidový servis všech typů domácností a firem. Pro čištění využívá moderní techniku, která dosahuje vynikajících výsledků. Konkrétně pro čištění koberců jsou využívány podlahové extraktory Karcher a Nilfisk.

dumastavba.aquasoftener.cz_uklid-plecity_cz_02

Technika, která si poradí i s čalouněním

Značky Karcher a Nilfisk jsou v oblasti čištění koberců celosvětově uznávaným pojmem. V případě opravdu silného znečištění koberců firma disponuje také extraktorovými automaty s kartáči, které si dokáží poradit i s dlouho neudržovanými koberci. Technika je ovšem univerzální. Může být využita pro čištění koberců a čalounění. Velmi elegantního vzhledu mohou po vyčištění tedy dosáhnout i vaše sedací soupravy, křesla a čalouněné židle.