Nastěhujte se přímo vedle parku. Bydlení v blízkosti zeleně v nové pražské lokalitě

Mnoho lidí láká při hledání nového bydlení spojení městského životního stylu s možností relaxace v přírodě. Bydlet ve městě, mít vše na dosah a zároveň si užívat bydlení v klidné lokalitě, přesně to je dnes nejvíce žádané. Nově vznikající čtvrť, která nese název Byty u parku, se tak nejmenuje jen náhodou. Nová lokalita se nachází na Praze 3 a my se na ni nyní blíže podíváme.

Byty pro každého

Každý máme na bydlení trochu jiné požadavky, a to jak co do prostoru pro život, tak z hlediska dispozice bytu jako takového. Pokud se podíváme na aktuální prodej bytů Praha 3 v nové lokalitě, tak zde najdete jak minimalistické byty o velikosti 30 m2, tak velké pětipokojové byty. U všech bytů se navíc kladl vysoký důraz na to, aby jejich vnitřní uspořádání odpovídalo moderním standardům.

To znamená, že zde najdete:

  • Terasy
  • Balkony
  • Lodžie

Vzhledem k tomu, že aktuálním trendem je bydlení v přímém propojení s venkovními prostorami, tak právě tyto prvky jsou dnes velmi žádané. Členitá architektura díky tomu také nabízí dostatek soukromí, byty jsou dostatečně prosvětlené a bydlení působí lidsky a příjemně.

Kromě toho to nikdy nebudete mít nikam daleko. Možnosti kulturního vyžití a nákupů v okolí zde jsou bohaté. Zároveň se zdejší lokalita stále vyvíjí, například bude vznikat nové městské centrum na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Vznikne zde nová moderní městská čtvrť.

Příroda v okolí

Pojďme se ale vrátit k tomu, co jsme si řekli hned v úvodu. Rezidence Byty u parku se totiž tato lokalita nejmenuje jen tak. Právě okolní příroda je klíčem ke spokojenému životu, můžete se zde oddávat nejrůznějším sportovním aktivitám, ale také relaxaci. Přímo k rezidenční čtvrti přiléhá park Židovské pece, bytové domy nejsou vyšší než 6 podlaží, a tak dokonalé respektují okolní krajinu. Do možnosti bydlení zde se zkrátka zamilujete.