Na co nezapomenout při rekonstrukci bytu v Praze?

Rekonstrukce stávajícího bydlení nejsou v dnešní době nic výjimečného ani zvláštního. Nejenže se doslova každý rok mění architektonické a designové trendy, ale také samotné nároky uživatelů domácností jsou stále vyšší. A pokud se jedná o bydlení ve starších bytech, tak je rekonstrukce velmi žádaná. Jak správně rekonstruovat pražský byt a na které části bytu se nejvíce zaměřit? To si rozebereme v dnešním článku.

Začněte konzultací s profesionály

Ze všeho nejdříve byste si měli uvědomit, že rekonstrukce bytu není vůbec jednoduchým krokem. A vše by mělo začít už detailním naplánováním celého procesu. Jednotlivé stavební práce by na sebe měly plynule navazovat, musí být odvedeny přesně a profesionálně. K tomu je zapotřebí nejen kvalitní vybavení, ale také zkušenosti. Obraťte se tedy raději na profesionály v této oblasti. Víte, že i pro rekonstrukci bytů v bytových domech můžete využít dotace z programu Nová zelená úsporám? Více o tomto tématu ZDE.

Rekonstrukce bytu v Praze

Poradí vám, jestli postupnou nebo celkovou rekonstrukci

Pokud si najdete a pozvete specializovanou společnost na rekonstrukce bytů v Praze, pomohou vám tito profesionálové najít nejlepší způsob řešení konkrétně pro váš interiér. Odborně posoudí stav rozvodů, oken, dveří, podlah a zdiva a podle toho nabídnou nejlepší variantu rekonstrukce. Z rekonstrukcí jednotlivých místností jsou nejčastějším řešením rekonstrukce bytového jádra Praha, rekonstrukce kuchyní, výměna oken a rozvodů.

Rekonstrukce bytového jádra

Nebo rekonstrukce na klíč

Jestli máte v plánu změnit komplexní vzhled svého domova a chcete s tímto procesem mít minimum starostí, můžete nechat všechny činnosti na profesionálech v této oblasti. Stačí vyhledat službu úpravy bytu na klíč. Při této službě se zákazník o nic nestará, jen stavební firmě sdělí, jak by měl vypadat výsledek. Firma mu předá interiér, až když je hotový. Sama se postará o veškeré přípravné, stavební i úklidové práce. Takovou službu na pražském trhu nabízí například FIX Servis s.r.o.