Kde koupit sanitární techniku za staré ceny?

Inflace a zdražování trhají smutné rekordy. Ekonomické důsledky pandemie a následně i války na Ukrajině se nevyhýbají ani oblasti stavebnictví, potažmo vybavování domácnosti. Kdo v současné době pořizuje nebo zařizuje bydlení, měl by koupit pokud možno skladový materiál ještě za „staré ceny“.

To se může podařit v oblasti sanitární techniky pro kuchyně a koupelny. Žádná domácnost se neobejde bez kvalitních umyvadel, van a vodovodních baterií. Mexen baterie jsou synonymem pro  designově a funkčně úspěšné prvky, které vám budou sloužit dlouhé roky.

Nejprodávanější sortiment

Mezi nejprodávanější sortiment patří umyvadlová baterie Mexen Cube, která je vyrobena z mosazi a na trh dodávána ve třech ve třech barvách (chrom, zlatá, černá). Dalším hitem z nabídky je vysoká dřezová baterie Mexen Flex, která umožňuje snadnou manipulaci a je dostupná v pěti barevných variantách.  Mezi nejžádanější vanové a sprchové baterie patří typ Mexen Zero, jenž má posuvný držák ruční hlavice, nastavitelné montážní konzoly a je vyrobena z flexibilního materiálu odolného vůči natahování a ohýbání.

Hitem jsou sprchové kouty

Upřednostňujete-li před vanou sprchový kout, pak vás jistě nadchnou sprchové kouty WALK-IN, lidově řečeno kouty otevřené. Jsou stoprocentně bezbariérové a velikost sprchovacího prostoru můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Bez obtíží se do něj dostanou děti, senioři nebo osoby handicapované. Kouty jsou tvořeny zástěny v několika typových variacích. K dispozici jsou zástěny na zeď se vzpěrou anebo zástěny s pojezdy. Vybírat můžete podle ceny, materiálu i designového ztvárnění.

HeavenShop vám nabídne veškerý sortiment pro váš dům, koupelny, kuchyně i toalety na jednom místě. Během jednoho nákupu pořídíte veškerý sanitární i instalační materiál, nevyjímaje funkčních i estetických doplňků, a to za výhodné ceny.