Developer Finep staví v Praze – je na co se těšit!

Finep je významná developerská společnost, která hlavně na území Prahy realizovala a v současné době staví či chytá velmi zajímavé projekty moderního bydlení. Všechny stavby od Finepu se těší velké oblibě, a to především díky netradičnímu vzhledu budov i komfortnímu vnitřnímu členění a vybavení. Ty nejzajímavější projekty si nyní můžete prohlédnout…

Šance pro spokojený rodinný život

Mezi nezajímavější díla společnosti patří řadové domy Praha v rámci projektu Rodinné domy Štěrboholy II. Jedná se o domy výjimečné kvalitou i prostředím, ve kterém se nacházejí. Lokalitou projektu je oblíbená Praha 10, která nabízí vše, co je pro spokojený život nutné mít. Praha 10 je místem s kompletní občanskou vybaveností, perfektní dopravní dostupností a nabízí i řadu možností pro sportovní a kulturní vyžití. Bydlení v nových domech je určeno především pro mladé lidi či rodiny s dětmi. Všechny bytové prostory jsou řešeny s maximálním důrazem na komfort jejich obyvatelů. Nabízí dostatek prostoru i soukromí. Projekt nabízí celkem 21 řadových rodinných domů. Domy mají dispozice 4+kk od 125 m2 do 155 m2 a ke každému patří garáž i venkovní parkovací stání.

Štěrboholy II

Plní sny o dokonalém bydlení

Finep nabízí i další nádherné novostavby. Populární je projekt Rodinné domy Britská čtvrť, v rámci kterého vznikly nové domy ve Stodůlkách o dispozicích 4+kk a 5+kk. I tyto domy mají moderně řešené vnitřní prostředí a potěší i jejich okolí. V blízkosti se nachází park a nedaleko i školky, školy, obchody, restaurace apod. Svým pojetím je zajímavý i již dokončený projekt Na Hvězdárně – rezidenti si díky tomuto projektu mohou užít bydlení ve vnitroblocích, které jsou vyplněné dostatkem udržované zeleně.

Britská čtvrť

Nevyplácí se čekat!

V současné době je o prodej domu Praha velký zájem. Je to dáno nejen kvalitou staveb, ale i dobou. V současnosti se úroky hypotéky drží na minimu, takže se nevyplácí příliš dlouho otálet. Potřebujete si udělat představu o tom, kolik budete splácet? Pomoci vám může hypoteční kalkulačka.