Automaty na vodu se hodí do kanceláří i domácností

Nevyhovuje vám chuť a kvalita vody z kohoutku a hledáte jiný zdroj? Nechcete však platit za vodu v PET lahvích prodávanou za nemalé peníze? Pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením automatů na vodu, které vám zajistí studenou i teplou vodu po celý den a navíc vám ušetří nemalé náklady.

Někdy voda z kohoutku nestačí

Existuje mnoho situací, v nichž jednoduše voda z kohoutku nestačí. Takových situací je sice mnoho, ale daleko širší výčet představují důvody, proč je voda z kohoutku nevhodná. V prvé řadě může být vaše domácí voda příliš tvrdá nebo naopak příliš měkká (vadí hlavně lidem s problémem vstřebávání hořčíku). Stejně tak může problém spočívat v železité vodě (laicky rezavé vodě) či v naprostém nechutenství domácí vody z kohoutku.

Největším problémem bývá absence automatů na vodu v určitých budovách a zařízeních, kde je pití vody z kohoutku nevhodné. Mohou nastat i potíže spojené s absencí tekutin. Jak dodržovat pitný režim čtěte ZDE. Řekněte na rovinu, jak na vás působí kliniky nebo kanceláře vašeho obchodního partnera, když jediný zdroj vody v ní představuje voda z kohoutku? Co byste dali za to, kdyby v čekárně byli alespoň automaty na vodu zdarma s barelem kvalitní vody?

vipnoviny.cz_w-system_cz_01

Výrobníky sody představují ideální řešení

Ať už jsou vaše důvody nepoužívání vody z kohoutku jakékoli, pravdou je, že nějaké alternativní řešení, musíte najít vždy. Jedním takovým alternativním řešením pro dodržování pitného režimu a vyhýbání se nepoživatelné vodě z kohoutků, jsou barely na vodu, sodobary či automaty na vodu.

Všechna tato řešení jsou velmi praktická a v okamžiku nutnosti přísunu pitné a také chutné vody dokážou vaší domácnosti či kanceláři vytrhnout trn z paty.

vipnoviny.cz_w-system_cz_02

Maximální praktičnost a efektivita

Sodobary neboli výrobníky sody a podobná zařízení jsou velmi praktická. Nepožadují tedy ani investici finanční, ani časovou. Jejich provozovatelé tak ušetří výdaje, které by byly jinak investované do nákupu drahých PET lahví. Naopak zákazníci, kteří zatouží po malém osvěžení, ušetří se sodobary a automaty na vodu hlavně svůj drahocenný čas. Horká i studená voda jsou, stejně tak jako čerstvě vyrobená soda, přichystané obsloužit jakéhokoliv zájemce. Stačí stisknout jediné tlačítko.