Dům a stavba > Dům a bydlení > To tu ještě nebylo: nový projekt bydlení se terénem klikatí jako had!

To tu ještě nebylo: nový projekt bydlení se terénem klikatí jako had!

dumastavba.cz_rezidencehadovita_cz_nahledovy

Konkurenční boj mezi developery je nejdrsnější v Praze. Právě v hlavním městě neustále roste poptávka po nových bytech, současně se zvyšují nároky lidí na podobu bytů i lokalitu. Periferie zkrátka už není v kurzu, většina zájemců chce bydlet u centra. Velké vítězství si díky novému projektu, který připomíná hada, připsala společnost Metrostav Development a.s. Čím zabodovala a proč se už nevyplácí déle čekat?

Prestižní lokalita i provedení

Velkým kusem práce a výsledkem v podobě originálního nového bydlení se může pochlubit nejen Metrostav Development a.s., ale především architekti z Arx Studia, kteří měli na starost vymyslet. Byla to velká výzva, protože projekt byl realizován v dost komplikovaném terénu. Jedná se o Michelskou stráň v Praze 4.

dumastavba.cz_rezidencehadovita_cz_01

V této lokalitě se už nenajde příliš nových parcel, proto bylo potřeba pokořit svažitý terén. Podařilo se na výbornou, protože v místě vyrostly hned 3 bytové domy, které se díky originálnímu řešení klikatí terénem jako had. Proto dostaly nové moderní byty v Praze 4 název Rezidence Hadovitá. A pro výstavbu snad nebylo možné vybrat lepší lokalitu. Právě Praha 4 se totiž může pochlubit skvělými podmínkami pro život – kousek je to do centra i do přírody, v místě jsou školy, restaurace i bohaté příležitosti ke sportovnímu a kulturnímu vyžití.

Prodej je v plném proudu

O nové byty byl zájem od počátku, proto je jich už mnoho prodáno. K prodeji ale stále některé jsou, takže zájemci by rozhodně neměli dlouho váhat. Je velikým plusem, že cena bytu v Praze Michli není v tomto případě nijak dramaticky vysoká.

dumastavba.cz_rezidencehadovita_cz_02

Veškeré informace o ceně i provedení bytu najdete na rezidencehadovita.cz. Jestliže budete k nákupu využívat hypoteční úvěr, přečtěte si ještě tento článek, který mapuje situaci na současném hypotečním trhu. Jistě vám pomůže jednat správně a vybrat si pro vás nejvýhodnější hypotéku.

Komentáře uzavřeny.

 
Designed by Conservatories