Dům a stavba > Dům a bydlení > Fasáda domu jako nová? Pro profesionály každodenní rutina

Fasáda domu jako nová? Pro profesionály každodenní rutina

dumastavba.cz_ars_cz_nahledovy

Trápí vás, že váš dům nevypadá tak dobře jako před lety, kdy jste se rozhodli pro novou fasádu? Popravdě budí dojem, že o něj řádně nepečujete, protože se na něm postupem času usadily nečistoty všeho druhu. Ale není nic ztraceno – po odborném zásahu může být fasáda vašeho domu opět reprezentativní.

Proč je vhodné fasádu pravidelně čistit?

Fasáda se zanáší nečistotami, s tím nic neuděláte. Většinou jde o prach, smog, ale také o mikroorganismy v podobě plísní, řas, mechů apod. Ale proč by vás měla špinavá fasáda znepokojovat? Nejde jen o to, jak vypadá, ale i o to, zda správně funguje. Účelem fasády je ochrana domu, což v případě znečištění není dost dobře možné.

dumastavba.cz_ars_cz_01

Podle odborníků je pravidelné čištění fasády důležité pro zachování jejích původních vlastností a prodloužení životnosti. Jinými slovy – budete-li se o fasádu svého domu náležitě starat, odvděčí se vám tak, že déle vydrží. V konečném důsledku ušetříte nemalou částku.

Sami to asi nezvládnete

Jakkoliv se čištění fasády jeví jako poměrně nenáročná práce, ve skutečnosti vám přijde profesionální pomoc vhod. Běžnými metodami sice některé nečistoty odstraníte, ale těch, které pronikly hlouběji do struktury fasády, se takto rozhodně nezbavíte. Kromě toho byste museli strávit spoustu času na lešení, což pro každého není zrovna příjemná záležitost. Nebylo by lepší pozorovat s rukama založenýma za zády, jak domu vrací původní podobu profesionálové?

dumastavba.cz_ars_c_02

Pro odborníky navíc není problém ani odstranění graffiti. Mají s čištěním povrchů dlouholeté zkušenosti a moc dobře vědí, po jaké technologii sáhnout.

Do jaké míry může být odstranění nečistot z fasády efektivní, se můžete podívat ve fotogalerii realizovaných prací na www.ars.cz. Společnost AXIOM REAL patří ke špičce v oboru čištění povrchů a pomůže k hezčímu bydlení i vám.

Komentáře uzavřeny.

 
Designed by Conservatories